Moskitiery drzwiowe


Znajdujące się w naszej ofercie moskitiery do idealny wybór, szczególnie w okresie wiosennym lub letnim. Wytrzymała siatka montowana w sztywnej ramie zabezpiecza przed przedostaniem się do wnętrza niepożądanych owadów, takich jak komary oraz muchy. Zachęcamy do wyboru najwygodniejszego rozwiązania. Posiadamy modele drzwiowe oraz okienne, zwijane lub przesuwne. To nowoczesne i bardzo komfortowe wyjście – zwłaszcza, jeśli pragną Państwo mieć wybór i używać moskitiery w dowolnym momencie. W ofercie posiadamy artykuły najlepszych producentów. Wykonane są z tworzyw sztucznych, dzięki czemu stają się odporne na odbarwienia wynikające z działania promieni słonecznych czy deszczu. Montowane są ściśle do ramy okna bądź futryny drzwi. Nasze modele dostępne są w dowolnym kolorze w palecie RAL. Będą pasować do każdej elewacji i staną się stylowym dopełnieniem budynku.

Moskitiera drzwiowa ramowa


Moskitiera ramowa drzwiowa to model o najwyższej jakości spośród drzwi siatkowych. Skonstruowane z ciężkich profili aluminiowych, z narożnikami wzmocnionymi wysokiej jakości tworzywami sztucznymi, co czyni je bardzo wytrzymałymi. Wyposażone są w zawiasy samozamykające. Występuje w kolorach biały (RAL 9003), brąz (RAL 8017), Złoty dąb, orzech.

Moskitiera drzwiowa zwijana pozioma VELIA


 Cechami wyróżniającymi rolowane siatki są: styl, jakość, wygoda w obsłudze. Siatki te posiadają także dodatkowe zalety zwiększające komfort użytkownika.

AllEscort